Харківська художня галерея запрошує на виставку «Гербалайф» художника Станіслава Гедзевича

|

Нарешті після локдауну Харківська художня галерея ім. С.І. Васильківського запрошує всіх відвідати персональну виставку Станіслава Гедзевича «Гербалайф», яка проходитиме з 27 січня по 13 лютого у приміщенні галереї по вул. Чернишевської, 15.

Станіслав Гедзевич – відомий харківський художник, роботи якого постійно експонуються у стінах галереї. В експозиції представлені нові роботи автора, які були написані в літній період перебування в живописних місцях Полтавщини.

Назва виставки «Гербалайф», що насправді означає Гербарій Життя. Живописні полотна створені художником на основі ескізів, що писалися на пленері. Відомий майстер рисунка та живопису, яка відстоює власні позиції щодо збереження традицій в мистецтві представляє роботи яки несуть емоційний заряд та забезпечують момент співпереживання Художник та Глядача.

Назва виставки «Гербалайф», що насправді означає Гербарій Життя. Живописні полотна створені художником на основі ескізів, що писалися на пленері. ідомий майстер рисунка та живопису, яка відстоює власні позиції щодо збереження традицій в мистецтві представляє рботи яки несуть емоційний заряд та забеспечюють момент співпереживання Художник та Глядача

Нагадуємо шановним відвідувачам, що в зв’язку з епідемічною ситуацією в країні у нас діють карантинні правила відвідування виставки:

  • ❗ В приміщеннях галереї можуть перебувати НЕ більше 6 відвідувачів одночасно.
  • ❗ Дотримання фізичної дистанції 2 метри.
  • ❗ Обов’язкове використання маски, також, не соромтеся використовувати дезінфекційний засіб, який знаходиться біля входу.

Довідка. Станіслав Гедзевич закінчив художнє училище в Загорську, Харківську державну академію дизайну і мистецтва та Ленінградське вище художнє училище ім. Мухіної. З 1990 року член Національної спілки художників України. Роботи знаходяться в Харківському художньому музеї, Харківській муніципальній галереї і в приватних колекціях Росії, України, Німеччини, Великобританії, США.

Наш сайт: https://mgallery.kharkov.ua/
Фейсбук: https://www.facebook.com/municipal.gallery
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCn4MRYZoR6FDezDUqMLdvvA
Інстаграм: https://instagram.com/m__gallery__?igshid=1htuslar7frx1

Телеграм: https://t.me/MunicipalGallery

Відділ культури по Московському району Департаменту культури Харківської міської ради